Ogłoszenia parafialne - II Niedziela Wielkanocy - 27.04.2025 r.
niedziela 27.04.2025
- Dzisiaj o godz. 15.00, w godzinie miłosierdzia, wspólna modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia.
- Jutro uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Tego dnia na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji ks. Proboszcza Wojciecha z racji Jego imienin.
- W środę o godz. 17.45 łaskami słynąca nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy.
- W czwartek rozpoczniemy miesiąc maj, który jest w Kościele miesiącem szczególnie poświęconym czci Matki Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczorowej.
- W czwartek, 1 maja, dzień wolny od pracy, poranna Msza św. o godz. 7.30.
- Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda udzielił dyspensy od obowiązku powstrzymania się od spożywania pokarmów mięsnych w piątek 2 maja. Korzystających z dyspensy zobowiązał, aby tego dnia ofiarowali dowolną modlitwę według intencji Kościoła lub inne dzieła pokutne i pobożne.
- W sobotę, 3 maja obchodzimy doroczną uroczystość N.M.P. Królowej Polski. W tym dniu obowiązuje obecność na Eucharystii. Msze święte jak w każdą niedzielę.
- W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Porządek nabożeństw następujący:
- w czwartek od godz. 17.00 godzina święta zakończona nabożeństwem ku czci Najświętszej Eucharystii;
- w piątek nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.00;
- w sobotę o godz. 16.00 pierwsze w tym roku nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zgodnie z prośbami z Fatimy;
- w niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00.
- Inicjatywa Męski Różaniec w Siedlcach zaprasza mężczyzn w sobotę na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 8.00 w katedrze, później procesja różańcowa.
- Za tydzień zbiórka na Caritas Diecezji Siedleckiej.
- Młodzież naszej parafii wybiera się w dniach 20-22 czerwca na Jerycho Młodych. To trzydniowe święto młodzieży naszej diecezji pod namiotami w Pratulinie. Zapraszamy do zapisywania się na ten wyjazd u ks. Michała.
- 11 maja po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I spowiedzi i Komunii Świętej.
- Czytajmy Echo Katolickie i korzystajmy z naszego parafialnego książkomatu.
- Pomódlmy się za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach.
Wieczny odpoczynek…


















