Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Od Wigilii Paschalnej radośnie śpiewamy: "Alleluja!". Chcemy razem z całym stworzeniem dziękować za dzieło odkupienia, za Chrystusowe zwycięstwo nad śmiercią, grzechem i szatanem. Tak jak niewiasty i Apostołowie, biegniemy do grobu, który jest pusty, próbujemy zrozumieć to, co się wydarzyło tej nocy i poranka i chcemy wołać: „Zmartwychwstał już Chrystus, Pan mój i nadzieja!”.

Od pustego grobu, Drogim Parafianom i Gościom, pragnę przekazać najserdeczniejsze życzenia, aby zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę życia i by udzielał zdrowia, i wszelkich potrzebnych darów...

2. Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze Św. jak w niedzielę. Ofiary na tacę są przeznaczone na KUL i utrzymanie innych katolickich uczelni...;

3. Z racji Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych;

- Zapraszam pielgrzymów wyruszających 6 maja wraz ze mną do Armenii, na spotkanie w najbliższy piątek, 26 kwietnia po Mszy Św. o g. 18.00;

4. W przyszłą niedzielę - Święto Miłosierdzia Bożego - cd. Nowenny od wt. do soboty po Mszy św. o g. 18.00 z ucałowaniem relikwii św. S. Faustyny...

- Za tydzień rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia - taca na potrzeby Caritas;

5. Dzieci mogą przynosić podpisane plansze z Wielkopostną Drogą i składać je do zakrystii - w Niedzielę Miłosierdzia o g. 12.00 będzie losowanie upominków!

- dziś dla wszystkich dzieci, pamiątkowy obrazek z Chrystusem Zmartwychwstałym;

6. W tym tygodniu, proszę Rodziców o zapisywanie się na egzamin/rozmowę z dziećmi do I Spowiedzi i Komunii Św. - egz. będzie od 29 kwietnia do 2 maja...;

7. Dziękuję za zaangażowanie w liturgię Triduum Paschalnego, za czuwanie przy Chrystusie i dla Niego... Dziękuję naszej Straży, Harcerzom, Zespołowi Liturgicznemu, Ministrantom, za piękną oprawę liturgiczną, za adorację, świadectwo...! Ks. Piotrowi, pod kierunkiem, którego powstały piękne dekoracje Grobu Pańskiego i kaplicy przechowania. Bóg zapłać, ze wszelką pomoc, za ofiary na kwiaty i sprzątanie!

- Dziękuję ks. Januszowi i ks. Łukaszowi, że razem z naszą wspólnotą parafialną zechcieli przeżywać te Święta...;

8. Za kolejne 2 stojaki na rowery dziękuję Panu Zenonowi Chojeckiemu z Gręzowa;

9. I KLO im. Św. Rodziny w Siedlcach zaprasza na Dzień Otwarty - 25.04. (czwartek) od 9.00 do 15.00;

10. Prasa katolicka...

11. Intencje Mszy Św. na najbliższy tydzień...

12. Parafianom i Gościom przybyłym do naszej parafii na Święta jeszcze raz, życzę razem ze wszystkimi Kapłanami błogosławionych owoców udziału w Misterium Paschalnym Chrystusa. Niech spotkanie ze Zbawicielem przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni Was i Wasze Rodziny w miłości, jedności i pokoju...

 od2104do05052019

 

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00;
18.00 (w roku szkolnym)

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk