Ogłoszenia

4 NIEDZIELA ZWYKŁA

29 stycznia 2023 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy naszym parafianom za życzliwe przyjęcie. Podsumowanie kolędy w przyszłą niedzielę;
 2. We czwartek, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o 6.30, 10.00 i 18.00, podczas których święcimy gromnice. Tego dnia modlimy się za zakony klauzurowe i na ich wsparcie przeznaczona jest tego dnia taca;
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca z adoracją po Mszy św. do godz. 20.00, pierwszy piątek z nabożeństwem wynagradzającym po Mszy św. wieczorowej, pierwsza sobota z nabożeństwem również po Mszy św. wieczorowej oraz pierwsza niedziela z adoracją od godz. 17.00 do 18.00, przed Mszą św. o godz. 10.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z racji 5 dnia miesiąca;
 4. W piątek 3 lutego, po Mszy św. wieczornej rozbierzemy świąteczną dekorację naszego kościoła. Prosimy o pomoc mężczyzn: strażaków, członków Domowego Kościoła i Bractwa Strażników oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania
  i oazowiczów;
 5. W przyszłą niedzielę taca specjalna na ogrzewanie kościoła;
 6. W najbliższą sobotę po nabożeństwie w katedrze o godz. 7.00 wyruszy kolejny raz procesja różańcowa mężczyzn do figury Matki Bożej przy ul. Starowiejskiej. Zapraszamy!
 7. W sobotę po Mszy św. wieczorowej I część katechezy chrzcielnej dla rodziców
  i chrzestnych;
 8. 18 lutego Domowy Kościół organizuje XIX Bezalkoholowy Bal Karnawałowy
  w sali bankietowej Orchidea przy ul. Garwolińskiej w Siedlcach.
  Szczegóły na plakacie;
 9. W tym tygodniu na cmentarzu zostanie zainstalowany specjalny regał na szklane znicze, szczególnie okazałe, które będzie można zostawić do powtórnego użytku
  przez inne osoby;
 10. Czytajmy Echo Katolickie!
 11. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Mirosława Sikorskiego z Nowych Igań, przeżył lat 66. Prośmy o pokój jego duszy – wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
 
 29 STYCZNIA 5 LUTEGO
 

 

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00;
18.00 (w roku szkolnym)

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk