Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś niedziela Słowa Bożego - to ważne przypomnienie dla nas wszystkich, że "nieznajomość Pisma Św. jest nieznajomością Chrystusa" (św. Hieronim) - niech to będzie myśl na ten tydzień! (Ewangelia na każdy...)

- wspominamy dziś naszych bł. Męczenników z Pratulina (są Relikwie...)

2. Jeszcze w tym tygodniu - zapraszamy do kościoła na "Msze Św. kolędowe: pon. 24.01. g. 18.00: Nowe Iganie: Graniczna, Leśna, Sosnowa, Dębowa, Świerkowa, Brzozowa, Szkolna, Cicha, Spokojna i Piękna (Iganie Zachodnie);

wt. 25.01. g.18.00: Nowe Iganie: ul. Siedlecka, Polna, Ukośna i Łąkowa, Bema, 10 Kwietnia, Stokowskiego, Karskiego, Listopadowa i Zwycięzców (Iganie Wschodnie);

- kwadrans przed Eucharystią koronka do Bożego miłosierdzia za naszych zmarłych... - Msze Św. kolędowe, to czas, aby u samego źródła zaczerpnąć Bożej łaski i zanieść ją do swoich domów i rodzin!

- Bardzo niepokoi, smuci i zastanawia, że jest nas znacznie mniej na kolędowych Eucharystiach, niż w ubiegłym roku? Ale na podsumowanie przyjdzie czas... - 6 lutego;

3. Bardzo dziękuję, tym mniej - licznym za troskę o naszą parafialną wspólnotę przez dotychczasowe ofiary...

- Przypominam wszystkim, że można złożyć ofiarę na utrzymanie naszej parafii i inwestycje, jeśli będą środki, poprzez przelew na parafialne konto, przynieść osobiście do kancelarii, lub wrzucić do skarbony przy wejściu do kościoła;

4. W piątek, 28 stycznia o godz. 17.00 - spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania, którzy mają zaplanowane przyjęcie sakramentu w tym roku (7.04) - wraz z Rodzicami zapraszamy!

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Wojowników Maryi z Łukowa, na każdej Mszy Św. dadzą świadectwo o zawierzeniu Maryi... (to przygotowanie do rekolekcji: "Zwierzenie33", które rozpoczniemy w naszej parafii 20 lutego...)

- w przyszła niedzielę o g. 17.00 będzie katecheza na temat - jak zawierzenie Maryi zmieniło życie... Zapraszamy wszystkich, którzy pragną czegoś więcej w swoim życiu duchowym. Szczególnie są zaproszeni z rodzicami, kandydaci do bierzmowania z gr. młodszej (kl. VII);

6. Prasa katolicka: Echo i "Apostolstwo Chorych";

7. Intencje mszalne...

8. Podziękowanie za świeże kwiaty przy ołtarzu z racji 50 r. ur. naszej wiernej Parafianki!

9. Komunikat Ks. Biskupa...

10. Pożegnaliśmy w minionym tygodniu śp. † Krystynę Pichlę z Nowego Opola... - Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie!

23.01 do 13.02.2022

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00;
18.00 (w roku szkolnym)

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk