Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś po każdej Mszy Św. będzie "poświęcenie"- błogosławieństwo aut
i wszelkich pojazdów z racji św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Przy tej okazji będą zbierane do puszek ofiary na akcję - "Podaruj 1 gr. za 1 km szczęśliwej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy..."

2. W sobotę, 1 sierpnia - 4 z 5 Pierwszych Sobót Miesiąca - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 6.30;

- po Mszy Św. o g. 18.00 - 1 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych;

- 1 sierpnia, przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego;

- w katedrze siedleckiej będzie miał miejsce "Męski różaniec". Spotkanie modlitewne rozpocznie się Mszą Świętą w kościele Katedralnym w Siedlcach o godz. 7.00, po której zgromadzeni mężczyźni modląc się przejdą ulicami miasta pod figurę Matki Bożej przed kaplicą Św. Krzyża przy ul. Starowiejskiej.

3. W przyszłą niedzielę (1 niedz. miesiąca) po Eucharystii o g. 12.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do g. 15.00, zakończona koronką do Bożego Miłosierdzia;

4. Już w sobotę rozpocznie się miesiąc sierpień - to miesiąc abstynencji, daru trzeźwości, jest prośba EP., aby ten dar złożyć w intencji Ojczyzny z okazji 100 r. zwycięskiej Bitwy Warszawskiej - "cudu nad Wisłą" (karty przyrzeczeń są do pobrania z naszej parafialnej str. internetowej i na stoliku...;

5. 2 sierpnia "wyrusza" - inaczej niż w poprzednich latach - 40 PPP na Jasną Górę... zachęcamy do podjęcia duchowego wyzwania i włączenia się w dzieło Duchowej Pielgrzymki, przez codzienną modlitwę...

- podczas trwania pielgrzymki w dni powszednie, codziennie od 3 sierpnia
w kościele o 19.30 - Różaniec, potem Eucharystia o godz. 20.00 zakończona Apelem Jasnogórskim....

6. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

* Łukasz Kurowski z Nowych Igań, n. par. i Anna Ławecka z par. Mokobody. Zapowiedź II;

* Adam Emil Majka i Milena Małgorzata Prokurat, aktualnie z par.
Św. Wawrzyńca w Warszawie. Zapowiedź I;

7. Spotkanie Rady Parafialnej jest zaplanowane na niedzielę 9 sierpnia
o godz. 15.00;

8. Ks. kan. Zbigniew Nikoniuk, proboszcz parafii w Niwiskach informuje, że groby po ekshumacjach na parafialnym cmentarzu w Niwiskach będą w najbliższym czasie likwidowane. W ciągu najbliższego tygodnia prosi o kontakt w celu, wyrażenia woli zachowania grobu.

8. Prasa katolicka... 9. Intencje mszalne...

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zm. Mariana Kosyla ze Starego Opola.

26.07 do 14.08.2020

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00;
18.00 (w roku szkolnym)

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk