Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Od dzisiaj w Polsce rozpoczyna się XX Tydzień św. Krzysztofa - patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach, w przyszłą niedzielę - 28. 07. (na zakończenie tygodnia modlitw za kierowców...) po każdej Mszy Św. będzie błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, przy tej okazji zbieramy do puszek ofiary na akcję: "Podaruj 1 gr. za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla misjonarzy".

2. Już wkrótce (2 sierpnia z Siedlec), wyrusza 39 PPP na Jasną Górę...

- Zachęcamy do podjęcia tego duchowego wyzwania, ...może choć przez przejście jednego etapu, jednego dnia pielgrzymki?

Możemy też włączyć się w dzieło Duchowej Pielgrzymki, przez codzienną modlitwę i nasze intencje ofiarowane przez pielgrzymów... (karty na stoliku);

- Podczas trwania pielgrzymki w dni powszednie, codziennie od 2 sierpnia w kościele po Eucharystii o godz. 20.00 będzie czas na modlitwę w łączności z pielgrzymami...

3. W piątek - 26 lipca, liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, świętych Anny i Joachima - na cmentarzu o godz. 19.30 - poświęcenie nowego krzyża i Msza Św. za naszych zmarłych...

- Dziękuję -za dar "altany ołtarzowej" na ręce P. Daniela Grabowskiego, prezesa firmy "Volant", za materiały firmie "Mirbud"; Krzyż wykonała firma "Konstal". Serdeczne Bóg zapłać - wielu, który prosili, aby ich nie wymieniać, a którzy pracowali, pomagali, złożyli dar serca, który jest przed Bogiem!!!

- Koszt jaki poniosła parafia to 9 tys. zł. (z indywidualnych ofiar na ten cel wpłynęło 1100 zł.);

5. Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną z ub. niedzieli - To znak, czy chcemy i popieramy dalsze inwestycje...? Chciałem jeszcze zremontować tą ogólnodostępną łazienkę przy wejściu do plebanii i zrobić pod chórem drugą dla uczestników liturgii... Trzeba będzie jednak trochę poczekać, zwolnić...

6. Zbliża się miesiąc sierpień - to miesiąc abstynencji, daru trzeźwości - zachęcam do takiego daru (karty przyrzeczeń są dostępne na stoliku i do pobrania z naszej parafialnej str. internetowej;

7. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć...

8. Prasa katolicka....

9. Sprzątanie... !

10. Intencje Mszy Św. ...

2107do18082019

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00;
18.00 (w roku szkolnym)

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk