Ogłoszenia parafialne

Rekolekcje Wielkopostne - online z ks. Jackiem Seredą

rekolekcje1yt rekolekcje2ytrekolekcje3yt

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej - Boże Ciało. Po Mszy Świętej o godz. 10.00 – wyruszy procesja eucharystyczna, do 4 ołtarzy- zgodnie z tym, jak było w ubiegłym roku!

- Strażaków bardzo proszę o zabezpieczenie przejścia procesji...

- Wszystkich proszę o włączenie się w procesję (dzieci, które były u I Komunii Św., i te z rocznicy w strojach, oraz dzieci młodsze z Mami zapraszam do sypania kwiatów!);

- Udekorowane domy, kapliczki i krzyże - to jest świadectwo naszej żywej wiary!

 

- Ostatnie nabożeństwa majowe dziś jeszcze o 17.45!

 

- Dziś też jesteśmy zaproszeni na koncert Uwielbienia Jezusa Chrystusa z zespołem Guadelupe o godz. 19.00 na siedleckim lodowisku...

 

2. Jutro - 1 czerwca, Dzień Dziecka - z tej okazji po Liturgii o godz. 18.00 dla dzieci specjalne błogosławieństwo i... słodycze!

 

3. Jutro także pierwszy piątek miesiąca. Wszystkich chorych odwiedzimy jutro od godz. 9.00...

 

4.W ramach Oktawy Bożego Ciała, proszę o zadbanie o piękno procesji wokół kościoła;

w piątek = Rodzice i dzieci...;

w sobotę = Stare Opole ;

w poniedziałek = Nowe Opole;

wtorek = Opole Świerczyna;

środa = Nowe Iganie;

czwartek = Gręzów;

 

5. W sobotę 2 czerwca udajemy się na pielgrzymkę do Kodnia, do MB. Królowej Podlasia z dziećmi I - komunijnymi, wyjazd autokarów o 7.45. spod kościoła;

- w Kodniu Msza św. o godz. 10.30!, a następnie zwiedzanie Sanktuarium, czas na indywidualną modlitwę, pamiątki i obiad oraz nawiedzenie jedynej w Polsce parafii neounickiej w Kostomłotach, powrót ok. 17.00;

 

6. Błogosławionych owoców spotkania z Jezusem Chrystusem w dzisiejszej Uroczystości - prawdziwego pokoju i radości w sercu życzymy... Szczęść Boże +++

 

INTENCJE MSZY ŚW.

 

Czw. 31 V

 

Boże Ciało

7.30

+ Leszka (12 r.), Adolfa, Hieronima, Genowefę Krupów, oraz zm. Dziadków z o.s.

10.00

Za Parafian

Greg. + Stanisława Wysokińskiego - ks. Łukasz poza parafią

18.00

+ Anielę Weredę (im. i D. Matki)

 

Pt. 1 VI

 

7.30

Dz. - błag. w 22 r. ślubu Małgorzaty i Mirosława o potrzebne dary Ducha Św., zdrowie i opiekę MBNP. dla całej rodziny...

18.00

Dz. - błag. w 16 r. ślubu Joanny i Piotra...

Greg. + Stanisława Wysokińskiego - ks. Łukasz poza parafią

Sob. 2 VI

7.00

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP...

18.00

Dz. - błag. w int. Katarzyny i Romana o dary Ducha Św. o opiekę MBNP.

 

3 czerwca

 

A.D. 2018

7.30

+ Janinę Prokurat i zm. z r. Prokuratów, Walczaków i Kalacińskich

10.00

Za Parafian...

Dz. - błag. w 40 r. ur. Wioletty...

12.00

Dz. - błag. w 20 r. ślubu Marzeny i Marka...

Greg. + Stanisława Wysokińskiego - ks. Łukasz

18.00

+ Leszka Kąkola, Reginę i Zygmunta Kąkolów

Pon. 4 VI

7.30

Do Ducha Św. i św. Michała Arch. o zwycięstwo dobra nad złem w naszej Ojczyźnie...

18.00

+ Mieczysława Buczyńskiego (1 r.)

Wt. 5 VI

7.30

+Adelę (26 r.), Czesława, Henryka, Danutę z r. Marciniaków i Dziadków z o.s.

18.00

Do Miłosierdzia Bożego...

 

Śr. 6 VI

7.30

+ Krzysztofa Rosinskiego (3 r.) i zm. z r. Czarnockich, Rosińskich, Skupów i Gryglasów

+ Andrzeja Ufnal w 30 dz. śm.

18.00

 

Dz. - błag. z prośbą o Boże błog. dary Ducha Św., opiekę MBNP. i św. Józefa dla Ewy z racji ur.

Czw. 7 VI

Jubileusz Diecezji

7.30

W intencji kapłanów i o powołania...

18.00

Dz. - blag. w 18 r. ur. Piotra...

Greg. + Stanisława Wysokińskiego - ks. Łukasz poza parafią

Pt. 8 VI

 

7.30

Rez. E.T.

18.00

+ Lucjana (26 r.) z r. Dmowskich i Noszczaków

 

Sob. 9 VI

7.30

Rez. M.B.

16.30

Ślub...

18.00

+ Stanisława (20 r.), Teresę, Konstancję, Piotra Wileńskich, Józefę i Jana Woch

10 czerwca

 

A.D. 2018

Jubileusz w Parafiach...

7.30

+ Zbigniewa Taciaka (3 r.) i Romana, Feliksa Paluch, Zofię i Władysława Sobieckich

10.00

Za Parafian

Rez. D.Z.

 

12.00

Dz. - błag. w 30 r. ślubu Krystyny i Sławomira, 25 r. ur. Jakuba i 1 r. ur. Grzegorza...

Greg. + Stanisława Wysokińskiego - ks. Łukasz

18.00

Dz. - błag. w int. wnucząt i o Boże błog. dla ich rodzin...

Pon. 11 VI

7.30

Rez. M.S.

18.00

+ Henryka Sobiech (3 r.)

Wt. 12 VI

7.30

+ Ryszarda Kurowskiego

18.00

+ Janinę, Stanisława Tomasiuk, zm. z r. Pieńkowskich, Budnerów, Zubek i Filipków

 

Śr. 13 VI

7.30

+ Kazimierza, Zofię, Grzegorza, Helenę Krupa i Dziadków z o.s.

18.00

 

Int. wolna

Czw. 14 VI

 

7.30

Dz. - błag. z racji 25 r. ur. Jakuba...

18.00

+ Michalinę (10 r.), Stanisława (15 r.) Grajewskich, Krystynę Olszewską (24 r.), zm. z r. Grajewskich

 

Pt. 15 VI

7.30

Rez. A.W.

18.00

+ Stanisława (10 r.), Zofię, Mariannę, Stanisława Solniców, Leokadię, Józefa Wierzmanów, Zofię Troć. Józefę Polkowską i Tadeusza Capa

Sob. 16 VI

7.30

Rez. M.C.

18.00

Rez. A.A.

17 czerwca

 

A.D. 2018

 

7.30

Rez. H.M.

10.00

Za Parafian

12.00

Rez. M.C.

Greg. + Stanisława Wysokińskiego - ks. Łukasz

18.00

Rez. A.G.

 

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro2

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro1

Dyplom wdzięczności MISJE

/dyplomboromeuszki

Dyplom wdzięczności MIVA2018

/miva2018

Dyplom wdzięczności MIVA2019

/miva2019

Dyplom wdzięczności MIVA2020

/miva2020

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00; 18.00

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk