Ogłoszenia parafialne

Rekolekcje Wielkopostne - online z ks. Jackiem Seredą

rekolekcje1yt rekolekcje2ytrekolekcje3yt

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś o godz. 12.00 - uroczysta Suma Odpustowa ku czci MB. Nieustającej Pomocy - Patronki naszej parafii...

- Ks. kan. Wojciechowi Hackiewiczowi dziękuję za przewodniczenie 40 -godz. nabożeństwu i uroczystości odpustowej!

- Dziękuję mieszkańcom Gręzowa (12!) za wczorajsze przygotowanie kościoła i otoczenia naszej świątyni do dzisiejszej uroczystości...

- Dziękuję za zadbanie o piękno procesji odpustowej...

 

2. W pierwszą wakacyjną niedzielę, życzę wszystkim, którzy rozpoczynają czas zasłużonego wypoczynku, wszystkiego co piękne, dobre i radosne, ale przypominam też - rodzicom, dzieciom i młodzieży, że nie ma wakacji od Boga, kościoła, wiary, modlitwy i sakramentów św. Ostatecznie tylko z Panem Bogiem wszystko się uda!

 

3. Wraz z ks. Piotrem zapraszamy wszystkich ministrantów i kandydatów na spotkanie przy ognisku - jutro po Mszy Św. o godz. 18.00...

 

4. W środę 27.06 - dzień patronki naszej parafii MBNP...

 

5. W czwartek w wigilię uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła - o godz. 18.00 Msza Św. imieninowa w intencji ks. Piotra naszego wikariusza i prefekta...

 

- w piątek (29.06) w dzień Uroczystości... - Msza Św. prymicyjna ze specjalnym papieskim błogosławieństwem o godz. 10.00 - będzie celebrowana przez 1 z 4 nowo-wyświęconych kapłanów naszej diecezji - ks. Marka Kondeja...

- W uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych...

- Taca z tego dnia jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej;

 

6. Do puszek w ubiegłą niedzielę na KUL zebraliśmy164 zł;

 

7. Dziękujemy mieszkańcom Gręzowa, że przez ostatnie 3 miesiące dbali o czystość naszej świątyni, teraz od najbliższej soboty poproszę o pełnienie posługi w świątyni... mieszkańców Opole Świerczyna!

 

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

 

* Konrad Jarosław Mojzych z par. św. Józefa z Siedlec i Paulina Kędzierska z parafii tut. Zapowiedź I;

* Mariusz Michał Mazur z naszej parafii i Iwona Brulińska z par. Ducha Św. w Siedlcach. Zapowiedź I;

 

9. Prasa katolicka... Echo, Dobre Nowiny! 10. Intencje mszalne...

 

INTENCJE MSZY ŚW.

Pon. 25 VI

7.30

+ Janinę, Zygmunta, Wacława, Mieczysława, Kazimierza, Henryka z r. Woźnych i Kisielińskich

18.00

+ Janinę (im.), Katarzynę, Aleksandra Krupów, Michalinę i Józefa Kleszków

 

Wt. 26 VI

7.30

+ Adolfa, Hieronima, Leszka, Genowefę Krupów i Dziadków z o.s.

18.00

+Wiesława (28 r.), Kazimierza z r. Pilarskich, Stanisławę, Konstantego, Henryka, Barbarę, Jerzego, Krzysztofa z r. Sobiczewskich

Śr. 27 VI

MB. Nieustającej Pomocy

7.30

+ Mariannę i Wacława Wysokińskich

 

18.00

+ Krystynę Marciszewską

+ Andrzeja Romańskiego (31 r.) z r. Romańskich i Chimczewskich (zm. z o.s. rodziny)

 

 

 

Czw. 28 VI

 

7.30

+ Janinę i Pawła Kleszków, Stanisławę i Hieronima Kaczorków oraz Dziadków z o.s.

 

18.00

Dz. - błag. w int. ks. Piotra...

+ Apolonię i Antoniego Kowalczyka, Marię, Mieczysława, Ryszarda, Stefanię Samborskich, Jadwigę i Mariana Bednarczyków. zm. z r. Waleńczyków, Olszewskich, Kamińskich, Kozieł i Kotów

 

Pt. 29 VI

 

Św. Ap. Piotra

i Pawła

 

7.30

+ Mariannę Borkowską (25 r.), Mariana, Aleksandrę, Tadeusza z r. Borkowskich, Ludwikę, Antoniego i Stanisława z r. Ługowskich

10.00

Za Parafian - Msza św. prymicyjna...

 

18.00

+ Mariannę, Piotra, Zbigniewa Wachulaków, Sabinę, Antoniego, Barbarę, Stanisława Wysokińskich, Aleksandrę, Tadeusza Kalinowskich i Jana Szydlika

Dz. - błag. w 18 r. ur. Agaty Krasuskiej...

 

Sob. 30 VI

7.30

+ Józefa Kołodziejaka oraz Mariannę i Bolesława Kołodziejaków

16.30

Ślub...

18.00

+ Zm. z r. Mędzów, Pilarskich i Cylupów

1 lipca

 

A.D. 2018

 

7.30

+ Apolonię i Zdzisława Owsianków, Czesława Miros, Hieronima Krupę i Krystynę Marciszewską

10.00

Za Parafian

12.00

+ Mariana z r. Solniców, Wasiaków, Jastrzębskich i Wróblów (zm. rodziców i dziadków)

18.00

+ Cezarego, Janusza, Krystynę, Stanisława, Mariannę, Juliana, Witolda, Czesławę i Jana z r. Kazimierczuków, Grabowskich, Kozaków i Marciszewskich

Pon. 2 VII

7.30

Do Ducha Św. i św. Michała Arch. o zwycięstwo dobra na złem w naszej Ojczyźnie, parafii i rodzinach...

18.00

Rez. T.B.

Wt. 3 VII

7.30

+ Mariana (im. i D.O.) i Stanisławę Prekurat zm. Rodziców o.s.

18.00

Rez. J.Ż.

Śr. 4 VII

7.30

Intencja wolna...

18.00

Rez. M.S.

Czw. 5 VII

7.30

W int. kapłanów i o powołania...

18.00

Do Miłosierdzia Bożego o trzeźwość i nawrócenie grzeszników

Pt. 6 VII

7.30

Rez. E.K.

18.00

+ Aleksandra Poławskiego w 30 dz. śm.

+ Florentynę (4 r.), Witolda (26 r.) i Jana Krawczaków oraz Stanisława Kosmalskiego

Sob. 7 VII

7.30

Wynagradzająca N. Sercu Maryi...

+ Krzysztofa Solnicę w 30 dz. śm.

18.00

+ Kazimierza (5 r.) i Janinę Kaczorek oraz w. zm. z rodziny

8 lipca

 

A.D. 2018

 

7.30

Dz. - błag. w 1 r. ślubu Aleksandry i Marcina o potrzebne łaski i opiekę MBNP.

10.00

Za Parafian

Rez. M.F.

12.00

Dz. - błag. w 65 r. ślubu Mieczysławy i Stefana...

18.00

Dz. - błag. w 35 r. ślubu Elżbiety i Marka...

Pon. 9 VII

7.30

+ Ryszarda Kurowskiego

18.00

Rez. H.P.

Wt. 10 VII

7.30

Rez. M.C.

18.00

Rez. B.K.

Śr. 11 VII

7.30

Rez. K.K.

18.00

Rez. B.K.

Czw. 12 VII

7.30

Rez. E.T.

18.00

+ Janinę, Stanisława Tomasiuk, z r. Pieńkowskich, Budnerów, Zubek i Filipków

Pt. 13 VII

7.30

+ Ryszarda Kurowskiego

 

18.00

+ Helenę, Adolfa i Mirosława Orzechowskich, Annę, Czesława i Ryszarda Orzyłowskich, Annę Izdebską, Hannę Trojańską i Włodzimierza Frańczuka

Sob. 14 VII

7.30

+ Halinę Wisowatą w 30 dz. śm

Rez. H.Z.

18.00

Rez. M.W

15 lipca

 

A.D. 2018

 

7.30

+ Henryka, Krzysztofa (im.), Barbarę Sobiczewską

10.00

Za Parafian

12.00

Rez. T.M.

18.00

Rez. K.S.

 

 

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro2

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro1

Dyplom wdzięczności MISJE

/dyplomboromeuszki

Dyplom wdzięczności MIVA2018

/miva2018

Dyplom wdzięczności MIVA2019

/miva2019

Dyplom wdzięczności MIVA2020

/miva2020

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00; 18.00

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk