Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Od Wigilii Paschalnej radośnie śpiewamy: "Alleluja!". Chcemy razem z całym stworzeniem dziękować za dzieło odkupienia, za Chrystusowe zwycięstwo nad śmiercią, grzechem i szatanem. Tak jak niewiasty i Apostołowie, biegniemy do grobu, który jest pusty, próbujemy zrozumieć to, co się wydarzyło tej nocy i poranka i chcemy wołać: „Zmartwychwstał już Chrystus, Pan mój i nadzieja!”.

Od pustego grobu, Drogim Parafianom i Gościom, pragnę przekazać najserdeczniejsze życzenia, aby zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę życia i by udzielał zdrowia, i wszelkich potrzebnych darów...

2. W Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy. Msze Św. jak w niedzielę. Ofiary na tacę są przeznaczone na KUL i utrzymanie katolickich uczelni w diecezji;

3. Z racji Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych;

4. W przyszłą niedzielę (24.04) -Święto Miłosierdzia Bożego - cd. Nowenny od wt. do soboty po Mszy św. o g. 18.00 (jutro Nowenna po Mszy Św. o g. 12.00);

- Za tydzień rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia - taca na potrzeby Caritas;

5. Dzieci, które przez Wielki Post, złożyły w „Skrzyni Skarbów” list z podziękowaniem Panu Jezusowi, za wykonane dobre uczynki (3 tylko…?!) w Niedzielę Miłosierdzia po Eucharystii o g. 12.00 otrzymają nagrody!

- dziś dla wszystkich dzieci, pamiątkowy obrazek z Chrystusem Zmartwychwstałym i modlitwa…;

6. W przyszłą niedzielę spotkanie Rodziców z dziećmi do I Spowiedzi i Komunii Św. o godz. 11.30;

- A pięć minut przed każdą Eucharystią – kolejna katecheza liturgiczna…

7. Dziękuję za zaangażowanie w liturgię Triduum Paschalnego, za czuwanie przy Chrystusie i dla Niego... Dziękuję naszej Straży, Zespołowi Liturgicznemu, Ministrantom, Lektorom, Scholi, za piękną oprawę liturgiczną, za adorację, świadectwo...! Dziękuję za dekoracje i ofiary na kwiaty!

Dziękuje bardzo Ks. Kacprowi, który z wielkim przejęciem przygotowywał wszystko i czuwał! Bóg zapłać wszystkim - za wszelką pomoc!

8. Spotkanie formacyjne dla osób, które zawierzyły się przez ręce Maryi w piątek, 22.04. od g.17.00 w Sanktuarium św. Józefa w Siedlcach…

- Ojcowski Poligon Duchowy w Sanktuarium MB. Królowej Rodzin w Parczewie w sobotę, 23.04. od g. 19.00;

- 66. Pokutny Marsz Różańcowy ulicami Siedlec – w niedzielę, 24.04. o g.14.00 - wyruszy spod pomnika św. Jana Pawła II;

- I KLO im. Św. Rodziny w Siedlcach zaprasza Rodziców i uczniów kl. 8 na Dzień Otwarty - 22.04. (piątek) od 9.00 do 16.00;

9. Prasa katolicka... 10. Intencje Mszy Św. na najbliższy tydzień...

Parafianom i Gościom przybyłym do naszej parafii na Święta jeszcze raz, życzę - niech spotkanie ze Zbawicielem przy Stole Eucharystycznym i przy stole w domach rodzinnych umocni Was i Wasze Rodziny w miłości, jedności i pokoju...

18.04 do 27.04.2022

Rekolekcje Wielkopostne - online

z ks. Jackiem Seredą

rekolekcje1ytrekolekcje2ytrekolekcje3yt

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro2

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro1

Dyplom wdzięczności MISJE

/dyplomboromeuszki

Dyplom wdzięczności MIVA2018

/miva2018

Dyplom wdzięczności MIVA2019

/miva2019

Dyplom wdzięczności MIVA2020

/miva2020

9 nowych kapłanów

/9kaplanow/9kaplanow/9kaplanow

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00; 18.00

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk