Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Na progu nowego Roku Pańskiego 2021, wraz z serdecznymi życzeniami wiary, nadziei i miłości, pokoju i zaufania Opatrzności Bożej, proszę Was Siostry i Bracia błogosławcie się, błogosławcie swoje dzieci i wnuki, błogosławcie się małżonkowie, błogosławcie się sąsiedzi, przyjaciele, błogosławcie bracia i siostry, błogosławcie nieprzyjaciół, wrogów i krzywdzicieli - w imię Ojca i Syna i Ducha Św. zawsze i wszędzie, a Maryja nasza Pani i Królowa niech się nieustannie wstawia za nami. Amen!

Błogosławcie, a nie złorzeczcie! Aby zerwać piekielne łańcuchy nienawiści, należy zło zwyciężać dobrem, a przekleństwo - błogosławieństwem. (Rz 12,21)

2. Dziś porządek Mszy Św. - 7.30/10.00/12.00/15.00 i 18.00 - transmitowana;

- z racji 1 piątku, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Eucharystii o g. 12.00;

3. Jutro, 2 stycznia - pierwsza sobota miesiąca - Msza Św. o g. 7.30 a po niej nabożeństwo wynagradzające...

- o godz. 19.00 - katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych - cz. II;

4. W niedzielę - 3 stycznia o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i po koronce do Bożego Miłosierdzia, modlitwa słowami dzieci z "roratnich" listów do Dzieciątka Jezus połączona ze kolędowaniem...

5. Rodziny z dziećmi zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli.

W tym roku w formie Spaceru Orszakowego ulicami Siedlec pod hasłem: „Panu dzięki oddawajmy”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-6 stycznia. Do udziału włączamy się poprzez odwiedzenie pięciu punktów orszakowych – rozpoczynając od placu przy Starym Kościele. Uczestnicząc w orszaku można wziąć także udział w konkursie z nagrodami. Prowadzona będzie także zbiórka orszakowa na „Rozbudowę Katolickiej Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach”. Dobrowolne ofiary na ten cel można składać w specjalnie przygotowanej Skrzyni w kaplicy adoracji NS w siedleckiej katedrze.

Szczegóły i materiały dla uczestników do pobrania ze strony  www.fundacjanaszaszkola.pl

- KORONY DLA DZIECI...

Rekolekcje Wielkopostne - online

z ks. Jackiem Seredą

rekolekcje1ytrekolekcje2ytrekolekcje3yt

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro2

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro1

Dyplom wdzięczności MISJE

/dyplomboromeuszki

Dyplom wdzięczności MIVA2018

/miva2018

Dyplom wdzięczności MIVA2019

/miva2019

Dyplom wdzięczności MIVA2020

/miva2020

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00; 18.00

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk