Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

l. Dzisiaj niedziela Świętej Rodziny - dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin. O godz. 12.00 - Eucharystia w intencji małżonków, którzy w tym roku zawarli sakramentalny związek oraz za tegorocznych Jubilatów - połączona z odnowieniem przysięgi małżeńskiej...

2. Dziękuję wszystkim, którzy pod kierunkiem ks. Piotra, zaangażowali się w przygotowanie Rorat, dziękuję za przygotowanie kościoła na Święta - dekoracje, choinki, świąteczną oprawę muzyczną i liturgiczną. Za każdy gest, znak życzliwości i ofiarności na rzecz naszej parafialnej wspólnoty, Bogu na wysokościach niech będzie chwała, a wszystkim ludziom dobrej woli pokój i podziękowanie!

3. Jutro pod hasłem: „Adorujmy Życie” obchodzić będziemy święto Młodzianków - w kościele św. Józefa w Siedlcach o godz. 18.00. Msza św. w intencji ochrony życia ludzkiego - pod przewodnictwem Ks. Bpa Grzegorza;

4. W czwartek 31 XII, Sylwester - Msza Św. podsumowująca kończący się rok o godz. 16.00;

5. Nowy Rok A.D. 2021 rozpoczniemy w piątek - porządek Mszy Św. - 7.30/10.00/12.00/15.00 i 18.00;

6. 2 stycznia - pierwsza sobota miesiąca - Msza Św. a po niej nabożeństwo wynagradzające o g. 6.30;

- o godz. 19.00 - katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych cz. II;

7. W przyszłą niedzielę - 3 stycznia o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i po koronce do Bożego Miłosierdzia, modlitwa słowami dzieci z "roratnich" listów do Dzieciątka Jezus połączona ze kolędowaniem...

8. Wizyta duszpasterska, zwana kolędą, nie może się odbyć w tradycyjnej formie, dlatego do 17 stycznia zapraszamy na Msze Św. w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości, ulic, dzielnic, według porządku... 

Grafik 10 cz. parafii MBNP

- w poniedziałek, 4.01. - godz. 16.00 - Gręzów północ;

- we wtorek, 5.01. - godz. 16.00: Gręzów południe;

- czwartek, 7.01. - godz. 18.00: Stare Opole: ul. Jana Pawła II, Seminaryjna, Warszawska i Sportowa;

- piątek, 8.01. - godz. 18.00: Stare Opole: ul. Mazowiecka, Osiedlowa, Wiśniowa, Ogrodowa, Wesoła, Sosnowa, Akacjowa i Dębowa;

Zapraszamy przedstawicieli rodzin... Kwadrans przed wyznaczoną godziną będzie koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych. Msza Św. z homilią, a na zakończenie przyniesiona przez przedstawiciela rodziny - woda zostanie pobłogosławiona, aby móc poświęcić swoje domy... Prosimy, aby ofiary na tacę stanowiły stypendium mszalne, zaś do wystawionego kosza będzie można w kopercie (podpisanej lub nie) złożyć ofiarę na inwestycje i utrzymanie naszej parafii;

- po uroczystości Trzech Króli (6 stycznia) będzie też możliwość osobistego zgłoszenia życzenia zaproszenia księdza na wizytę do swojego domu... (oczywiście jeśli przepisy sanitarne i nasze zdrowie na to pozwoli!);

- więcej informacji za tydzień...

9. Intencje mszalne...

27.12.2020 do 06.01.2021

Rekolekcje Wielkopostne - online

z ks. Jackiem Seredą

rekolekcje1ytrekolekcje2ytrekolekcje3yt

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro2

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro1

Dyplom wdzięczności MISJE

/dyplomboromeuszki

Dyplom wdzięczności MIVA2018

/miva2018

Dyplom wdzięczności MIVA2019

/miva2019

Dyplom wdzięczności MIVA2020

/miva2020

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00; 18.00

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk