Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś... - dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy ofiarami do puszek po Mszach Św. wspomóc naszych braci w wierze za wschodnią granicą;

- o godz. 15.00 - wystawienie Najśw. Sakramentu i indywidualna adoracja do wieczornej Eucharystii;

- harcerze pomagający w rozprowadzaniu świec Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom - proszę o wsparcie swojej działalności...

- bezpośrednia transmisja niedzielnej Mszy Św. z naszego kościoła na fb. dziś o g. 18.00 (podobnie za tydzień);

2. Na Roraty zapraszamy z lampionami - w środę i sobotę o godz. 6.00!

- dzieci przychodząc na Roraty (tylko wtedy!) mogą przynieść list (w kopercie, podpisany) do Dzieciątka Jezus z modlitwą podziękowania, prośby, przeproszeniem lub uwielbieniem! (Po ostatnich Roratach 23 grudnia będą dla uczestników niespodzianki...)

3. We wtorek - 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia...

- o g. 17.00 - poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. (o 16.30 - kl. III A. a po poświęceniu medalików kl. III B. - z Panią Katechetką będzie mieć podsumowanie wiadomości katechizmowych przewidzianych na mc XI i XII);

- Domowy Kościół zaprasza o godz. 12.00 do naszego kościoła na Godzinę Łaski - czas adoracji i modlitwy...

4. Rodziny z Domowego Kościoła w 2. najbliższe niedziele adwentu (czyli 13 i 20 XII) - będą rozprowadzać własnoręcznie zrobione różańce, prosząc o ofiary, pomoc finansową na rzecz dzieci z zespołem Downa i porażeniem mózgowym z naszej parafii...

5. Proszę o spotkanie Radę Parafialną w środę 16 grudnia o g. 19.00;

6. Chorych, którzy chcieliby otrzymać posługę sakramentalną przed Świętami, prosimy zgłaszać do kancelarii - planujemy odwiedziny w środę 16 grudnia lub w innym wcześniej ustalonym indywidualnie terminie;

7. Za 2 tygodnie - 20 XII - rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. dr Tomasz Bieliński, dyrektor Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji - prosimy o modlitwę w tej intencji!

- Szczegółowy program dostępny jest już na naszej parafialnej str. www.;

8. Mężczyzn, którzy chcieliby się zaangażować w naszej parafii w powstające Bractwo Strażników Kościoła, proszę o osobisty kontakt...

9. Czekają na nas "poświęcone" opłatki. Prosimy ten znak jedności z parafią wspólnotą, zabrać do swoich rodzin... Ofiary składane przy tej okazji posłużą jako wsparcie wynagrodzenia za posługę organistów;

10.Za tydzień ofiary do puszek na działalność naszego diecezjalnego Caritas;

11. Prasa katolicka... 12. Intencje mszalne...

13. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. † Zenona Bednarczyka z Nowego Opola i Heronima Trojanka z Gręzowa. Módlmy się za nich!

06.12 do 27.12.2020

Rekolekcje Wielkopostne - online

z ks. Jackiem Seredą

rekolekcje1ytrekolekcje2ytrekolekcje3yt

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro2

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro1

Dyplom wdzięczności MISJE

/dyplomboromeuszki

Dyplom wdzięczności MIVA2018

/miva2018

Dyplom wdzięczności MIVA2019

/miva2019

Dyplom wdzięczności MIVA2020

/miva2020

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00; 18.00

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk