Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata wprowadza nas w zakończenie roku liturgicznego...

- Po Mszy św. o godz. 12.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i odnowienie Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa jako Króla i Pana!

- Z racji przypadającego dziś (22.11) wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki sakralnej i śpiewu kościelnego, Scholi, Panu (Panom...) Organiście i wszystkim, którzy angażują się w śpiew podczas liturgii, serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i zapraszamy o godz. 15.00 na Mszę Św. w intencji naszej Scholi...

2. W przyszłą niedzielę (29 listopada) - rozpoczyna się nowy rok liturgiczny (rozpoczyna się Adwentem - wezwaniem do czuwania!)

- O godz. 15.00 - wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy Św.;

- Niech wyrazem naszego pobożnego i autentycznego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. w tym trudnym czasie pandemii - będzie udział w RORATACH - w środę i sobotę o godz. 6.00, a także udział w naszych adwentowych rekolekcjach parafialnych, które odbędą się w dn. 20 - 22 grudnia;

- Proponujemy indywidualny udział w II edycji ogólnopolskich rekolekcji ODDANIE33 - rozpoczęcie 29.11 - zob. www.oddanie33.pl

- a Ruch Światło - Życie (Diakonia Ewangelizacji) zaprasza na codzienne Słowo - świadectwo na czas adwentu, dostępne na naszym parafialnym fb. lub na kanale youtube naszej diecezjalnej telewizji internetowej FARO.TV!

3. Już są poświęcone OPŁATKI na nasze wigilijne stoły, dla każdej rodziny w parafii... (ofiary składane przy tej okazji, tradycyjnie służą wsparciu posługi organistów w parafii...);

4. Polecamy do nabycia świece Caritas - w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom... (po 7,13 i 20 zł.) - nasi harcerze rozprowadzając świece, proszę przy tej okazji o hojniejszy dar na ich działalność!

5. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na Caritas wyniosła 2601 zł. - Bóg zapłać!

6. Prasa katolicka... (Apostolstwo Chorych, Kalendarze...)

7. Intencje mszalne...

22.11 do 19.12.2020

Rekolekcje Wielkopostne - online

z ks. Jackiem Seredą

rekolekcje1ytrekolekcje2ytrekolekcje3yt

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro2

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro1

Dyplom wdzięczności MISJE

/dyplomboromeuszki

Dyplom wdzięczności MIVA2018

/miva2018

Dyplom wdzięczności MIVA2019

/miva2019

Dyplom wdzięczności MIVA2020

/miva2020

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00; 18.00

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk