Ogłoszenia parafialne

Rekolekcje Wielkopostne - online z ks. Jackiem Seredą

rekolekcje1yt rekolekcje2ytrekolekcje3yt

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

l. Dziś 2 dzień Świąt Bożego Narodzenia - święto św. Szczepana, pierwszego męczennika - taca na fundusz budujących się kościołów w naszej diecezji;

2. Jutro - w piątek - obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych;

3. W sobotę (28 XII) święto św. Młodzianków, męczenników - po raz XXII w Siedlcach Marsz Młodzianków - publiczna manifestacja przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Marsz rozpocznie się Eucharystią o godz. 12.00 w katedrze - zakończenie w kościele św. Józefa. Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkich, którym bliska jest ochrona życia.

4. Najbliższa niedziela - 29 XII - święto Świętej Rodziny - dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin. O godz. 12.00 - Eucharystia w intencji małżonków, którzy w tym roku zawarli sakramentalny związek, oraz za tegorocznych Jubilatów - połączona z odnowieniem przysięgi małżeńskiej...

- również w najbliższą niedzielę będziemy gościć S. Danielę z dalekiej Syberii, powie świadectwo posługi w Irkucku i Krasnojarsku, oraz będzie nas, po każdej Eucharystii prosić o finansowe wsparcie misji Sióstr Boromeuszek...

- spotkanie opłatkowe dla scholi, ministrantów, lektorów, harcerzy, oazy, ich rodziców oraz Domowego Kościoła o g.15.30 w kościele - zapraszamy!

5. Dziękuję wszystkim, którzy pod kierunkiem ks. Piotra, angażowali się podczas adwentowych spotkań na Roratach - przygotowanie śniadań, oprawa liturgiczna... Dziękuję za przygotowanie kościoła na Święta... za ofiary złożone na naszą nową szopkę, za część drewna na szopkę - ofiarodawca z Kotunia, za ofiarowane choinki i gustowne ubranie ich, dekoracje kwiatowe, świeże obrusy, posprzątanie kościoła... Dziękuję za czuwanie (modlitwę Godziny Czytań) przed Pasterką, świąteczną oprawę muzyczną i liturgiczną. Za każdy gest, znak życzliwości i ofiarności na rzecz naszej parafialnej wspólnoty, Bogu na wysokościach niech będzie chwała, a wszystkim ludziom dobrej woli pokój i podziękowanie!

6. Wizytę duszpasterską, zwaną kolędą, rozpoczniemy w sobotę (28 XII) - od Gręzowa;

- kolęda to czas, kiedy kapłan przynosi Boże błogosławieństwo dla rodziny, to czas wspólnej modlitwy, spotkania i rozmowy na temat wiary...

- po zakończeniu wizyty w danym dniu z przyjemnością damy się zaprosić czy to na obiad czy na kolację;

- prosimy przyjeżdżać po nas za pięć godz. rozpoczęcia kolędy - i tak w najbliższą sobotę - Gręzów od g. 9.00: 1. ks.: ul. Warszawska 44-64/47-1; Akacjowa 5,17,22; ul. Leśna i Przemysłowa;

- ofiary zbierane przy okazji wizyty duszpasterskiej będą przeznaczone na remont prezbiterium - najpierw dokończenie wyłożenia kamieniem podłogi...

7. Na dalszy czas przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego życzymy wszystkim Parafianom i Gościom radości i pokoju serca...

2612do06012020

Dyplom wdzięczności MIVA2018

/miva2018

Dyplom wdzięczności MIVA2019

/miva2019

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro1

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro2

Dyplom wdzięczności MISJE

/dyplomboromeuszki

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00; 18.00

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk