Home

ksiazko

W kruchcie naszego kościoła stanął książkomat parafialny pod szyldem „Dobra książka z ręki do ręki".

Idea jest prosta – wymieniać się wartościową lekturą. Zasada obsługi: zabieram do domu książkę, która mnie zaciekawiła. Czytam i odnoszę do książkomatu. Jeśli sam przeczytałem dobrą książkę i chcę się nią podzielić z innymi, przynoszę ją do kościoła i wkładam do książkomatu a ona wyrusza w podróż po parafii.

Jesteśmy pewni, że ta nowa inicjatywa to dobre narzędzie na Wielki Post - już tej niedzieli ponad 25 książek uleciało z książkomatu do nowych czytelników! Może zamiast na telewizor warto poświęcić czas na lekturę? Zapraszamy do korzystania, niech książkomat nie stygnie! 😀

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00;
17.00 (w roku szkolnym)

w dni powszednie:
pn-pt 6.30; 18.00
sobota 7.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk