Home

gwiazdki 1

Wszystkie dzieci uczestniczące w tym roku w Roratach mogą Panu Jezusowi zaświecić gwiazdkę nad betlejemską stajenką . W tym celu wycinamy gwiazdkę z papieru, każdy według własnego pomysłu i koloru. Na odwrocie zapisujemy dobry uczynek, który udało nam się wykonać do dnia św. Rorat oraz swoje imię i nazwisko. Każdej niedzieli na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy losować gwiazdkę, która otrzyma upominek. A gdy nadejdą świeta wszystkie gwiazdy - dobre czyny naszych milusińskich stworzą nad szopką prawdziwy BETLEJMSKI GWIAZDOZBIÓR DOBRA !

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00;
18.00 (w roku szkolnym)

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk