Home

images

Ostatnio przywróciliśmy w naszej parafii piękny zwyczaj niedzielnego śpiewania "Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcięcia NMP".   Nabożeństwo rozpoczyna się co niedziela o godz. 7.10. W naszym kościele posiadamy też wysokiej klasy malarskiej obraz "Jezu ufam Tobie" oraz relikwie św. siostry Faustyny. Od października, w każdy piąty dzień miesiąca (dzień związany ze św. Faustyna), przed Mszą św. wieczorną odmawiać będziemy "Koronkę do Bożego Miłosierdzia." Jedynie 5 października, we wspomnienie św. siostry Faustyny, koronkę odmówimy po Mszy św. o 6.30, ze względu na wieczorne nabożeństwo różańcowe.

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00;
18.00 (w roku szkolnym)

w dni powszednie:
pn-pt 6.30; 18.00
sobota 7.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk