Home

konkurs2

Zapraszamy wszystkie dzieci codziennie na modlitwe różańcową o godz. 17.15.  Na koniec każdego nabożeństwa dzieci będą otrzymywać pamiątkowe naklejki. Największa liczba zebranych naklejek zostanie arakcyjnie nagrodzona. W niedzielę, 2 października, po każdej Mszy św. zapraszamy dzieci do zakrystii, będą tam mogły odebrać różańcowe karty do wyklejania.  

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00;
18.00 (w roku szkolnym)

w dni powszednie:
pn-pt 6.30; 18.00
sobota 7.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk