WIELKI POST A.D. 2022"Przyjdzie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście..." (Mt 11, 28)

MODLITWA ZA NASZĄ WSPÓLNOTĘ PARAFIALNĄ

+ WIELKI POST A.D. 2022:

Wszechmogący i miłosierny Boże, nasz Ojcze!

Często gromadzimy się w naszej świątyni parafialnej na modlitwie i sprawowaniu sakramentów świętych. Czynimy to, jako wspólnota parafialna. Prosimy Cię, o Twoje błogosławieństwo dla tych, którzy ją tworzą - dla wiernych i duszpasterzy.

Polecamy Ci wszystkie rodziny naszej parafii, nich będą silne Twoją mocą. Oddajemy Ci pod opiekę dzieci i młodzież, aby ich wzrastanie ku prawdziwej dojrzałości przebiegało zgodnie z Twoją wolą.

Modlimy się za chorych, starszych i samotnych, abyś Ty sam był dla nich pociechą i umocnieniem.

Twej łaskawości polecamy naszych kapłanów i kleryków oraz prosimy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Ze szczególną mocą zawierzamy Ci tych, którzy nie przyjęli dotąd orędzia zbawienia w Jezusie Chrystusie, Twoim Synu. Przemień ich serca i uczyń je miłymi sobie.

Ojcze, przyjmij nasze pokorne oddanie się Tobie i błogosław naszej parafii. Amen.