Home

dom01Modlitwa błogosławieństwa jest jedną z najpotężniejszych modlitw. Chroni i zanurza w Panu Bogu całego człowieka i wszystkie przedmioty, które mu służą. Zgromadzeni na modlitwie w gronie Kościoła domowego, pragniemy prosić naszego Stwórcę, aby pobłogosławił nasz dom i napełnił swym błogosławieństwem wszystkich domowników.

Przedstawiciel rodziny przewodzi wspólnej modlitwie.

Wspólnie:

Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo...,Wierzę w Boga, Ojca wszechmogącego...

 

Módlmy się:

Panie Jezu Chryste, wszechmogący Królu nieba i ziemi,
Synu Boga żywego, zmiłuj się nad naszym domem i strzeż wszystkich nas.

Niech Twoje błogosławieństwo towarzyszy nam wszędzie,
niech Duch Święty oświeca nasze myśli, serca i niech moc Jego działa przez nas na każdym miejscu. Wszystko, co się w tym domu znajduje, tych, którzy do niego wchodzą i z niego wychodzą niech błogosławi i od złego osłania błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej, aby do niego żadne nieszczęście się nie zbliżyło.

Niech święte imię Jezusa z dziewięcioma chórami Aniołów będzie obecne w tym domu, darząc go swoim pokojem. Niech go okrywa swoim macierzyńskim płaszczem Najświętsza Maryja Panna. Niech go strzegą święci Archaniołowie.

Panie Jezu Chryste, Święta Maryjo, Matko Boża Nieustającej Pomocy, Święty Józefie, wszyscy nasi Święci Patronowie, Święci Aniołowie, nasi Stróże, wybłagajcie u Pana Boga, aby raczył zachować ten dom od piorunów, ognia, gradu, głodu, powodzi, napadów złych ludzi, zgorszenia, niedowiarstwa, herezji, długów i wszelkiego nieszczęścia, grożącego duszy lub ciału tu mieszkających.

 

Niech nam w tym dopomoże Trójca Przenajświętsza:

+

Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. Amen


(wypowiadając powyższe słowa kreślimy znak krzyża, następnie przewodniczący modlitwie kropi wodą święconą dom i wszystkich domowników)

Na koniec wspólnie: 3 x Chwała Ojcu...

Rekolekcje Wielkopostne - online

z ks. Jackiem Seredą

rekolekcje1ytrekolekcje2ytrekolekcje3yt

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro2

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro1

Dyplom wdzięczności MISJE

/dyplomboromeuszki

Dyplom wdzięczności MIVA2018

/miva2018

Dyplom wdzięczności MIVA2019

/miva2019

Dyplom wdzięczności MIVA2020

/miva2020

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00; 18.00

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk