Kraków - Kalwaria - Wadowice - Częstochowa

15-16 września 2018 r.

sanktMBMSobota, 15 września:

Wyjazd o godz. 3.00.
Godz. 10.00, Kraków – nawiedzenie Kościoła Świętego Krzyża, związanego z prześladowanymi Unitami,
Godz. 12.00, Sanktuarium Św. Jana Pawła II, uroczysta Eucharystia,
Godz. 15.00, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie uroczystości diecezjalnych.
Po uroczystościach przejazd na Krakowską Starówkę i zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem. Następnie czas wolny.
Po czasie wolnym udamy się do Kalwarii Zebrzydowskiej. Obiadokolacja i nocleg.

Niedziela, 16 września:

Poranna Eucharystia w Sanktuarium. Śniadanie. Zwiedzanie Sanktuarium, czas na indywidualna modlitwę.
Przejazd do Wadowic. Zwiedzanie Muzeum św. Jana Pawła II. Czas wolny na „Papieskie kremówki”.
Przejazd od Częstochowy, krótkie nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej.
Powrót około godz. 24.00;

Cena: 330 zł (min. 38 osób), 370 zł (27-37 osób), 400 zł (poniżej 27 osób).

Wszystko w cenie: przejazd autokarem/busem (w zależy od ilości osób), nocleg w Domu Pielgrzyma w Kalwarii Zebrzydowskiej z wyżywieniem (obiadokolacja i śniadanie), przewodnik w Krakowie i Kalwarii Zebrzydowskiej, bilet do Muzeum św. JPII w Wadowicach, słuchawki, ubezpieczenie.

Zapisy w Kancelarii parafii MBNP w Starym Opolu... wpisowe 100 zł;