Pod biało-czerwonąBiskup Siedlecki zaprasza wszystkich Parafian z Diecezji Siedleckiej do dołączenia do projektu "Pod biało-czerwoną" realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej budowy całorocznego masztu z flagą narodową w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod naszą flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach walk o niepodległość naszej Ojczyzny, w tym w szczególności Bohaterów Bitwy Warszawskiej w 1920 roku.

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też zachęcamy do oddawani a głosów poparcia online na naszą Gminę pod adresem:

gov.pl/bialoczerwona (www.gov.pl/web/bialoczerwona)

Głosy poparcia można oddawaj do 11 listopada 2020 roku.