Home

Rekolekcje Wielkopostne - online z ks. Jackiem Seredą

rekolekcje1yt rekolekcje2ytrekolekcje3yt

przez pustynieW tych dniach, gdy ku Jasnej Gorze podążają w pątniczym trudzie rzesze pielgrzymów, gdy codziennie jako Pielgrzymi Duchowi spotykamy się w naszej świątyni na Eucharystii i Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00, widzę, że w wielu sercach rodzi się pragnienie, aby też wyruszyć w drogę...

Dostaję telefony, z pytaniami:

- Kiedy Ksiądz zorganizuje wyjazd do Częstochowy?

- Do Rzymu, to ja bym chciała pojechać..., do Ojca Pio, ks. Dolindo!

- Może Księże, byśmy zorganizowali pielgrzymkę do Gietrzwałdu, do Ostrej Bramy?

- Jestem zauroczona książką o Kalwarii Pacławskiej, może Ksiądz zorganizowałby jakiś busik, aby tam pojechać?

Cieszę się bardzo, że jest w nas duch pielgrzymowania, Boży Duch. Niech poprzez udział w konkretnych pielgrzymkach i po przez duchowe pielgrzymowanie - "...Boży Duch, który został nam dany, stanie się naszą mocą i naszą mądrością."

TYMCZASEM ZAPRASZAM:

1. Młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania w tym roku wraz z Rodzicami zapraszamy na pielgrzymkę dziękczynną do Kodnia, Pratulina i Nepli. Wyjazd w czwartek 29 sierpnia o godz. 8.00 z parkingu przy kościele. Zapisy w kancelarii...

2. Polecam z oferty naszego Diecezjalnego Centrum Pielgrzymkowego ARKA - wycieczkę do Brześcia na Białorusi w sobotę 31 sierpnia!

3. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej - 31 sierpnia;

4. W jesieni (październik/ listopad) planuję 2 - dniową, autokarową pielgrzymkę dziękczynną, z noclegiem na Jasnej Górze z racji 35 r. poświęcenia naszego parafialnego kościoła... (szczegóły w późniejszym czasie);

5. Zapraszam na pielgrzymkę do Ziemi Św. w dn. 8 - 15 lutego 20120 r.

 

Dyplom wdzięczności MIVA2018

/miva2018

Dyplom wdzięczności MIVA2019

/miva2019

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro1

Dyplom wdzięczności PRO MISSIO

/dyplomelektro2

Dyplom wdzięczności MISJE

/dyplomboromeuszki

regulamin cmentarza

adopcja

Przyrzeczenie abstynenckie

Karta wypominkowa

Adres

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Stare Opole
(Dekanat suchożebrski)
ul. Jana Pawła II 11
08-103 Siedlce

Msze Święte

w niedzielę: 
7.30; 10.00; 12.00; 18.00

w dni powszednie:
6.30; 18.00

Ta witryna używa plików cookies do celów statystycznych oraz do zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk